Tabletki na odchudzanie – keton malinowy i zielona kawa

odchudzanie tabletkiOstatnio otrzymałem wiele pytań na temat tego,czy ekstrakt z zielonej kawy i ketony malinowe rzeczywiście działają. Ilość pytań tego typu wzrosła po tym jak dobrze znany lekarz promował te suplementy w narodowo- konsorcjalnych show telewizyjnym. Odbierałem również niejednokrotnie wiadomości e-mail dotyczących tych dwóch środków. Muszę przyznać, że to uświadomiło mi jak ważne są te suplementy, więc postanowiłem, że muszę przeprowadzić więcej badań. Muszę też powiedzieć, że moje badania były trudne, ponieważ większość stron zawierających „badania” również próbowała sprzedać, któryś z dwóch produktów.

Wasze pytania o tabletki na odchudzanie

Proszę, bądź świadomy, że nie istnieją żadne „magiczne leki”. Przybieranie na wadze czy niezdolność utraty kilogramów zawsze ma przyczynę. Usunięcie jej jest kluczem do utraty wagi. Przeczytaj mój artykuł, poprzedni artykuł aby uzyskać więcej informacji o odchudzaniu i problemach fizjologicznych, które mogą uniemożliwiać utratę wagi.

Jeżeli zmagasz się z utratą wagi i potrzebujesz pomocy, albo szkolenia, proszę skontaktuj się ze mną, aby umówić się na konsultacje. Dosłownie pomogłem setkom ludzie zgubić kilka tysięcy kilogramów. Moje metoda zapewnia szkolenia i edukacje o odżywianiu, fitnessie, równoważeniu metabolizmu oraz na eliminowaniu sabotażujących wzorców myślowych. Bardzo chciałbym pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów. Nie pozwolę na to, żeby Ci się nie udało. Proszę o kontakt na za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pamiętaj nie odpowiadam na pytania przez wiadomości e-mail. Musisz umówić się na konsultacje, żeby uzyskać porady.

Bardzo niewiele badań podwójnie ślepych i kontrolowanych placebo zostało przeprowadzonych na tych suplementach. Te, które były gotowe, była albo bardzo, bardzo małe ( mniej niż 20 uczestników) albo przeprowadzano je na myszach, a nie ludziach. Informacja, która popiera działanie, którą znalazłem kiedy badałem oba suplementy. Jak zawsze, jest ona udostępniona wyłącznie w celach informacyjnych i nie była oceniana przez FDA. Nie jest przeznaczona do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek choroby. Proszę, nie zażywać żadnych suplementów, bez uprzedniej konsultacji z lekarzem i sprawdzenia interakcji leków.