GCBE w odchudzaniu – co o nim sądzić?

cwiczenia na odchudzanie  Aby przeprowadzić wyczerpującą analizę klinicznych badań naukowych przejrzeliśmy wszystkie losowe próby kliniczne, które badały efekty środka takiego jak tabletki na odchudzanie GCBE na stan zdrowia u zarówno osób zdrowych jak i chorych.

Badania o tabletkach na odchudzanie

Badania te, oparte na ich streszczeniach, wydające się spełniać kryteria, zostały niezależnie uznane za odpowiednie przez 2 autorów. Żeby zostać wcielone, badania musiały wykazywać skuteczność tabletek na odchudzanie GCBE na redukcje wagi i być losowo przeprowadzonymi badaniami. Ani waga, ani wiek ani płeć nie były narzucone do przyjęcia do badań.

Badana obejmujące użycie tabletek na odchudzanie GCBE jako części połączone leczenia zostały wykluczone. Konflikty pomiędzy autorami zostały rozwiązane dzięki rozmowom. Badania były brane pod uwagę jeżeli obydwoje badaczy zgadzało się, że osiągnęli porozumienie.tabletki na odchudzanie

Otyłość i nadwaga to poważne problemy zdrowotne, które osiągają poziom epidemii. Problemy z wagą mogą negatywnie wpływać na jakość życia a w przypadku otyłości, również na skrócenie średniej długości życia. Ze względu na obawy co do bezpieczeństwa zdrowia i efekty uboczne wielu odchudzających leków na receptę, lekarstwa ziołowe stają się coraz bardziej popularną alternatywą tych właśnie leków. Jeden z nich, GCBE, który zawiera wysokie stężenie kwasów chlorogenowych, wydaje się mieć obiecujące efekty w procesie odchudzania.

Jako dodatek do oszukańczych kampanii marketingowych, FTC zarzuciło że Duncan i kilkoro rzeczników jego firm przedstawiało się w programach telewizyjnych jako niezależne źródła informacji o ekstakcie i innych naturalnych lekarstwach, podczas gdy nie udawało im się ukrywanie ich finansowych powiązań z firmą. Poza płaceniem 9 milionów dolarów rekompensaty, ugoda z FTC zakazała zarówno Duncanowi jak i jego firmom głoszenia mylnych oświadczeń o korzyściach zdrowotnych oraz skuteczności któregokolwiek z ich tabletek na odchudzanie i leków. Firma musi również popierać jakiekolwiek przyszłe oświadczenia dotyczące utraty wagi, dowodami z przynajmniej dwóch dobrze kontrolowanych prób klinicznych.

Tabletki naodchudzanie Dr. Oz – podsumowanie

Dwóch autorów artykułu z 2012 roku sponsorowanego przez firmę która zapewniała o odchudzających właściwościach owoców kawowca wycofało swoje słowa. Badania zostały zacytowane przez The Dr. Oz Show i w poprzednim miesiącu kosztowały firmę 3.5 miliona dolarów ugody z agentami FBI. To by było na tylke z ” Przeprowadzonych losowo, podwójnie ślepych, zawierających grupę placego badań nad skutecznością i bezpieczeństwem ekstraktu z owoców kawowca jako tabletek na odchudzanie.”, artykułu opublikowanego najpierw w Cukrzyca, Zespół Metaboliczny i Otyłość : Cele i Terapia.